Supervisor Pengawal Keselamatan Ketua Pengawal

6 days ago

Kuchai Lama, Malaysia Ingenious combine sdn bhd Full time

List-ID: 102567387Today 18:30

**Job Description**:

- KEMASUKKAN SEGERA DI KAWASAN KUCHAI LAMA:

- HOSTEL bersih dan tidak sesak
Pinjaman Harian
Caruman KWSP, SOCSO dan SIP
Ada Pinjaman setiap 20hb & 30hb
Gaji RM2300 ++
SYARAT KELAYAKAN:
MEMPUNYAI PENGALAMAN SUPERVISOR
WARGANEGARA MALAYSIA
LELAKI
UMUR 30-55
TIADA REKOD JENAYAH
TIADA MASALAH KESIHATAN DAN TIDAK CACAT
BOLEH MENULIS DAN MEMBACA
PENAMPILAN KEMAS
BOLEH MEMATUHI ARAHAN TUGAS & BELAJAR
Contact:
Show contact number
- Job Details

**Job Info & Requirement**
- Contract Type- Full-time- Job Type- Non-Executive- Experience Level- 1-3 years, 3-5 years, 5-10 years, > 10 years- Job Categories- Others- Language Required- Bahasa Malaysia, English- Nationality Preferred- Malaysians Only- Gender Preferred- Male Only- Own Transport- None**Salary & Other benefits**
- Salary**minimum RM 2,300 per month

  • Kuchai Lama, Malaysia Ingenious combine sdn bhd Full time

    List-ID: Today 18:30Job Description: KEMASUKKAN SEGERA DI KAWASAN KUCHAI LAMA:HOSTEL bersih dan tidak sesakPinjaman HarianCaruman KWSP, SOCSO dan SIPAda Pinjaman setiap 20hb & 30hbGaji RM2300 ++SYARAT KELAYAKAN:MEMPUNYAI PENGALAMAN SUPERVISORWARGANEGARA MALAYSIALELAKIUMUR 30-55TIADA REKOD JENAYAHTIADA MASALAH KESIHATAN DAN TIDAK CACATBOLEH MENULIS DAN...