Keluarga Abu Kassim

2 days ago

Johor Bahru, Malaysia Keluarga Abu Kassim Sdn Bhd Full time

JAWATAN KOSONG

KERANI
- PEREMPUAN
- BERUMUR 25-40 THN
- RAJIN, BERDIKARI, BOLEH MENDENGAR ARAHAN
- MAHIR MENGGUNAKAN COMPUTER
- GAJI BASIC : RM 1,500
- O.T & ELAUN
- CARUMAN EPF & SOCSO
- MAKANAN TENGAHARI DISEDIAKAN

TUGAS KERJA:

- UNTUK MENYUSUN DAN MENYIMPAN REKOD
- MENYEDIAKAN LAPORAN BERKAITAN PEJABAT
- MEMBANTU DALAM PENYEDIAAN KERTAS KERJA
- MENYIMPAN DOKUMEN PENTING DALAM FAIL
- MENGURUSKAN RESIT ATAU INVOICE KELUAR DAN MASUK
- MELAKSANA TUGAS-TUGAS YANG LAIN YANG DIARAHKAN DARI SEMASA KE SEMASA

MASA BEKER.IA:
8:30 AM - 5:O0 PM (AHAD - KHAMIS)

8:30 AM - L2:3O PM (JUMAAT)

No TEL**:Show contact number**

(PN NOR)

TELEFON PADA WAKTU BEKERJA SAHAJA

ALAMAT TEMPAT KERJA:
PEJABAT PERUMAHAN ABU KASSIM JLN PERSISIRAN PERLING 1

TAMAN PERLING TELUK SERDANG 81200 JB

**Job Details**

**JOB INFO & REQUIREMENT**
- Contract Type- Full-time- Job Type- Non-Executive- Experience Level- < 1 year- Job Categories- Admin/Data Entry- Minimum Education Required- SPM- Language Required- Bahasa Malaysia, English- Nationality Preferred- Malaysians Only- Gender Preferred- Female Only- Own Transport- None**SALARY & OTHER BENEFITS**
- Salary

**RM 1,500 to RM 1,800 per month**

Salary RM 1,500 to RM 1,800 (per month) Location Johor - Johor Bahru Contact Type Full-time Job Type Non-Executive Category Admin/Data Entry Employer Info Company Name Keluarga Abu Kassim Sdn Bhd Company Description Keluarga Abu Kassim Sdn Bhd Size 5-10 employees Company Pn. Nor Joined since: Dec 2023

  • Keluarga Abu Kassim

    2 weeks ago

    Johor Bahru, Johor, Malaysia Keluarga Abu Kassim Sdn Bhd Full time

    JAWATAN KOSONGKERANI PEREMPUAN BERUMUR 2540 THN RAJIN, BERDIKARI, BOLEH MENDENGAR ARAHAN MAHIR MENGGUNAKAN COMPUTERGAJI BASIC : RM 1,500 O.T & ELAUN CARUMAN EPF & SOCSO MAKANAN TENGAHARI DISEDIAKANTUGAS KERJA: UNTUK MENYUSUN DAN MENYIMPAN REKOD MENYEDIAKAN LAPORAN BERKAITAN PEJABAT MEMBANTU DALAM PENYEDIAAN KERTAS KERJA MENYIMPAN DOKUMEN PENTING DALAM FAIL...